seba pl en de
oferta referencje kontakt
 
 
seba
oferta    

Oferując szeroki wachlarz indywidualnych wykończeń wnętrz i urządzeń, pozostajemy wierni sprawdzonym tradycjom kaletniczym i tapicerskim. Na każdym poziomie wieloetapowego procesu, jakim jest szycie na miarę, zapewniamy Klientowi wsparcie doradcy, który jest nie tylko ekspertem, ale również pasjonatem oferowanego rzemiosła.

Z myślą o jak najlepszym dopasowaniu elementów tapicerowanych do różnorodnych wnętrz samochodów, autobusów, jachtów, pociągów, a także urządzeń, oferujemy zarówno produkty oparte na bazie skóry naturalnej, jak również skóry PVC. Podstawowym, a zarazem najbardziej cenionym przez naszych Klientów, materiałem, na którym pracujemy, jest skóra naturalna. Najlepiej łączy ona właściwą fakturę i wytrzymałość z delikatnością i komfortem użytkowania.

Rozbudowana sieć dostawców pozwala nam zaproponować naszym Klientom szeroką paletę barw i tekstur skórzanych o wysokiej jakości. Dzięki właściwemu doborowi materiału, w połączeniu z olbrzymim doświadczeniem w jego obróbce, możemy dostarczyć Klientowi produkt końcowy, który w pełni spełnia nawet najbardziej rygorystyczne normy. Ponadto pozwala nam to zaoferować naszym Kontrahentom profesjonalne obszycia ze skóry na najwyższym światowym poziomie w bardzo konkurencyjnych cenach.

Wykonujemy obszycia dla firm z rynku motoryzacyjnego, m.in.: rękojeści hamulca ręcznego, czy kieszenie oparcia przednich foteli. Realizujemy zamówienia także dla przedsiębiorstw z branży medycznej. Wykonujemy różnego rodzaju elementy sprzętu rehabilitacyjnego wykonane z dowolnych dzianin, skóry naturalnej i syntetycznej. 

Wykonujemy skórzane elementy tapicerowane wewnętrzne oraz zewnętrzne:

- samochodów, autobusów, pociągów, jachtów,    motocykli, quadów
- sprzętu rehabilitacyjno – medycznego
- sprzętu sportowego
- mebli
- według indywidualnych projektów

Jeśli szukasz wiarygodnego i elastycznego partnera biznesowego, który stawia na jakość i profesjonalizm, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

 
 
 
strona główna o nas oferta polityka jakościowa kontakt Copyright P.H.U. SEBA Sp. J. 2013