seba pl en de
oferta referencje kontakt
 
 
seba
onas    

Firma, założona w 2003 roku, jest całkowicie polskim przedsiębiorstwem i specjalizuje się w profesjonalnym obszywaniu skórą naturalną i PVC elementów wnętrz (branża motoryzacyjna) oraz specjalistycznych urządzeń (branża medyczna).

W firmie Seba zatrudnionych jest 45 wykwalifikowanych specjalistów, z wieloletnim doświadczeniem w kaletnictwie, tapicerowaniu oraz montażu gotowych elementów. Precyzyjnie wykonana praca, na każdym etapie procesu produkcyjnego, wpływa na najwyższą jakość produktu końcowego, który jest dla nas powodem do dumy, a dla naszych klientów źródłem satysfakcji.

Każdy produkt wychodzący spod rąk naszych kaletników jest wykonany precyzyjnie z największą dbałością o szczegóły. Ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji elementów wyposażenia wnętrz samochodów oraz ciągłe dążenie do doskonałości, owocuje wieloletnią już współpracą z potentatem motoryzacyjnym, jakim jest BMW. W efekcie, w wielu samochodach tej marki można znaleźć elementy wykonane przez naszych rzemieślników.

Nasi Klienci mogą być pewni, że każdy produkt oddany w ich ręce spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania jakościowe, potwierdzone wskaźnikiem PPM równym "0". Wyrazem dbałości o najwyższą jakość naszych wyrobów jest przyznany firmie certyfikat ISO 9001.

  onas
 
 
 
strona główna o nas oferta polityka jakościowa kontakt Copyright P.H.U. SEBA Sp. J. 2013